‘Sunny Hill’ zbulon artisten e radhës, Kamelia pjesë e festivalit në Tiranë

16 Gusht, 2022 - 7:10 pm

Këngëtarja dhe tekst-shkruesja rumune, Kamelia, do të jetë pjesë e ‘Sunny Hill Festival’ në Tiranë, përcjell KultPlus.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të ‘Sunny Hill’ në Instagram.

“Kamelia do t’i bëjë trupat tanë të lëvizin me ritme të sëmura derisa të mos mundemi më”, thuhet në postim.

Ndërkaq, ‘Sunny Hill Festival’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme