Sunny Hill zbulon emrin e parë që do të performojë në Tiranë

10 Gusht, 2022 - 6:04 pm

Në datat 26 deri më 28 gusht në Tiranë do të mbahet festivali “Sunny Hill” për herë të parë që nga themelimi, shkruan KultPus.

“Fedez” – është një reper italian, i cili ka një karrierë të bujshme dhe gjithashtu ka mbi 50 çertifikata platinum, dhe më shumë se 20 këngë solo.

Sunny Hill ka paralajmëruar se ditëve në vijim do të zbulohen edhe artistët që do të performojnë në këtë event, derisa sot është zbuluar emri i parë.

Sunny Hill gjithashtu ka njoftuar se biletat “Believers” të cilat janë blerë në Prishtinë, do të vlejnë edhe për atë në Tiranë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme