SunnyHill zyrtarisht do të mbahet këtë vit

23 Mars, 2022 - 11:20 pm

Një nga festivalet më të mëdha në Evropë, Sunny Hill, ka konfirmuar zyrtarisht se do të mbahet këtë vit, shkruan KultPlus.

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare, Sunny Hill, ka publikuar një fotografi nga ky festival, me mbishkrimin “Thuaj përshëndetje SUNNY HILL FESTIVAL 2022”.

Të njëjtën gjë ka bërë pak ditë më parë edhe Dukagjin Lipa, babai i Duas.

Sunny Hill Festival do të mbahet në muajin gusht në Prishtinë, dhe duke iu referuar edicioneve të shkuara ku kanë ardhe shumë yje botërore, pritet që edhe në këtë edicion të ketë prurje të mëdha./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme