Të premten publikohet kënga më e re nga Dua Lipa dhe Calvin Harris (FOTO)

3 Prill, 2018 - 5:27 pm

Këngëtarja Dua Lipa ka publikuar edhe datën e lansimit të projektit të saj më të ri me producentin e njohur Calvin Harris, shkruan KultPlus.

Bashkëpunimi i dyshes titullohet “One Kiss”, ndërsa do të jetë në dispozicion të publikut këtë të premte, më 6 prill.

ONE KISS. THIS FRIDAY.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on


Kënga e fundit e Dua Lipës është ‘IDGAF’, e cila u publikua me videoklip në fillim të këtij viti ndërsa vitin e kaluar ajo krijoi hitin e sukseshëm “New Rules”, me të cilin arriti të mbledhë 1 miliard klikime në YouTube./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme