Thonë se inspirohen në Kosovë dhe Metohi, “Kosovski bozuri” me turne në Çikago të Amerikës

4 Qershor, 2018 - 8:37 pm

Bendi “Kosovsi bozuri”, në Serbi ka nisë turin në Çikago të Amerikës, shkrujnë mediet serbe, përcjellë KultPlus.

Ky bend muzikor, shkruajnë mediet serbe, inspirohen në Kosovë dhe Metohi, duke u bazuar në rrëfimet serbe.
Ky tur i tyre tashmë ka filluar dhe është thënë se do të zgjasë deri më 10 qershor./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme