‘Unë do t’i laj këmishat tua, nga komplimentet e saj’ (VIDEO)

1 Shkurt, 2019 - 1:24 pm

Dita e fundit e një jave pune është e premtja.

Dhe si çdo të premte, ia vlen edhe sot të dëgjojmë muzikë të mirë. Megjithatë, muzikë e mirë është ajo që i mbijeton kohës.

Jehona Sopi, këngëtare e njohur e muzikës argëtuese, në një baladë të sajën e thotë ‘Unë do ti laj këmishat tua’.

Balada është ndër më të fuqishmet e Jehonës ndër vite. Po e sjellim sot, me premtimin për këngë të tjera të mira në të ardhmen. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme