Vdieoklipi më i ri i këngës së Rita Orës me Bebe Rexhën (VIDEO)

6 Qershor, 2018 - 5:04 pm

“Girls” titullohet kënga shumë e përfolur e Rita Orës me Bebe Rexhen, Charlie XCX dhe Cardi B, shkruan KultPlus.

Sapo është publikuar edhe videoklipi më i ri i kësaj këngë që lëviz në skena të ndryshme e shpërfaq lëvizjet dinamike të këngëtareve.

Rita Ora ka mbajtur një turne në vende të ndryshme të botës të titulluar “Girls”, ndërsa javën e kaluar është paraqitur me koncert të jashtëzakonshëm në Tiranë, atje ku është pritur nga 250 mijë njerëz./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme