займ на карту онлайн потребительский кредит

‘Vetëm 35 dollarë dhe një ëndërr’, Madonna kujton kohën kur e nisi karrierën me pothuajse asgjë në xhep

7 Gusht, 2020 - 8:58 pm

Madona, që tashmë ka arritur moshën 61 vjeçare, vazhdon të mbetet njëra ndër ikonat e muzikës ndërkombëtare, shkruan KultPlus.

Si shumë artistë të tjerë që tashmë kanë prekur majat e suksesit, edhe Madonna ka hasur në vështirësi ekonomike gjatë këtij rrugëtimi.

Ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka publikuar një fotografi të vjetër ku ka shkruar: Pa YouTube, Pa Vine, Pa The Voice, Pa American Idol, Pa Disney. Vetëm 35 dollarë dhe një ëndërr. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/CDkeOeEhtwG/?utm_source=ig_embed

Të ngjajshme