Video e rrallë e Dua Lipës duke kënduar në shkollën e saj në Kosovë gjatë moshës 12 vjeçare (VIDEO)

29 Janar, 2022 - 5:02 pm

Edhe pse tanimë ka një famë botërore, Dua Lipa dikur ishte vetëm një fëmijë i vogël që ëndërronte majat e suksesit, shkruan KultPlus.

Një video e publikuar në rrjetin social “YouTube”, shihet Lipa si një 12 vjeçare duke kënduar në shkollën e saj në Kosovë.

26 vjeçarja ka kapur çdo sukses të mundshëm në botë, duke e bërë atë një “ikonë” të muzikës.

Në një intervistë të fundit, ylli i zhanrit pop deklaroi se askush nuk mund t’ia mohojë identitetin e saj dhe u zotua se nuk do të ndalet duke ngritur zërin për Kosovën.

Videon mund ta shihni duke klikuar KËTU./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme