Votoni Lorena Beadinin, në finale të “The Voice of Switzerland”

5 Prill, 2020 - 7:06 pm

Lorena Beadini është një këngëtare shumë e talentuar në Zvicër.

Ajo po shkon me hapa të sigurt drejt yjeve, si Rita Ora dhe Dua Lipa.

Lorena ka mahnitur edhe Zvicrën me zërin e saj, duke u kualifikuar në finale të “The Voice of Switzerland”, shkruan albinfo.ch.

Ajo tashmë ka nevojë për votat tuaja. Finalja është nesër, derisa mund të votoni nga 20:15 deri më 21:35. Albinfo / KultPlus.com

Të ngjajshme