“West Side Family” sjellë këngën e re (VIDEO)

30 Dhjetor, 2017 - 4:45 pm

“Beso” është kënga më e re e grupit West Side Family. Grupi shumë i dashur për publikun shqiptar ka zgjedhur fundvitin për t’i dhuruar fansave këtë këngë.

Ata rikthehen pas 8 viteve mungesë duke sjellë edhe zërin e regjistruar të Doktori Florit, i cili është ndarë nga jeta prej 3 vitesh.

Edhe pse larg fizikisht, në projektin më të ri të West Side Family është i pranishëm edhe Doktor Flori. Ai është në notat, tekstin dhe klipin e këngës. Ai qëndron i palëvizur në buzëqeshjen e tij të përhershme, në një fotografi që qëndron përjetësisht në mur. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme