“Zombie”, kënga super e njohur e “The Cranberries”

15 Janar, 2018 - 10:00 pm

“The Zombie” konsiderohet si kënga që ka shkundur pub-et dhe hapësirat e tjera rinore, hit ky i viteve të 90-ta, që u pat shndërruar si një këngë e dashur për shumë adhurues të “The Cranberries” , shkruan KultPlus.

Dolores O’Riordan, është vokalistja e këtij bendi që ka shkrirë vokalin e saj në këtë super hit, por që e njëjta sot ka ndërruar jetë në moshën 46 vjecare.

KultPlus sjellë edhe njëherë këtë hit të madh për ta kujtuar këtë këngëtare të madhe./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme