займ на карту онлайн потребительский кредит

Shkumbin Istrefi: Flora, dorëheqja juaj mund të jetë hapi i parë

Maj 17, 2019 - 6:27 pm

Pas publikimit të një fotoje nga Flora Brovina, e cila deri dje pretendoi të ishte e vërtetë dhe që ishte shkrepur në Kosovë, ka rezultuar me reagime të mëdha nga qytetarët e Kosovës, të cilët po kërkojnë dorëheqjen e Flora Brovinës. Një reagim të tillë e ka shprehë edhe aktori i njohur kosovar Shkumbin Istrefi. Më poshte e keni reagimin e plotë.

Nuk eshte znj. Flora Brovina fajtorja. Ajo eshte viktime e nje mentaliteti te mbjellur qysh moti. Mentalitet, i cili po e con drejt de-moralizimit total kete shoqeri. 
Makiavelizem total – por jointelegjent.
Jemi bo per gjynah.

Znj. Flora, doreheqja juaj mund te jete hapi i pare drejt kendelljes eventuale, qe megjithate do te marre kohe e kohe, gjenerata e gjenerata.

Flora Brovina ka publikuar një fotografi që sipas saj dëshmonte që e posedon nga dhunimet e luftës të ushtruara nga serbët mbi gratë dhe vajzat shqiptare, por kjo foto më pas ka rezultuar të jetë e pavërtetë, pasi që kjo foto është marë në Irak. Pikërisht ky shtrembërim ka bërë që të reagojnë qytetarët nga të gjitha anët./KultPlus.com

Të ngjajshme