‘Recitime Sonet Naimiane’

2 Prill, 2023 - 1:06 pm

KultPlus, ju sjell disa vargje të Naim Frashërit, të interpretuar nga Margarita Xhepa, Reshat Arbana, Bujar Asqeriu, Yllka Mujo, Drita Pelingu dhe Ndriqim Xhepa.

Të ngjajshme