10 paraqitjet më të bukura të Princeshës Diana gjatë verës

3 Gusht, 2021 - 7:56 pm

Magjepsja jonë me Dianën, stilin e Princeshës së Uellsit nuk njeh kufij. Gjithmonë e ndërgjegjshme për modën, por kurrë e sajuar, Lady Diana solli një anë tjetër në veshjen mbretërore që e bëri atë plotësisht të dashur.

Ajo kishte një prirje për ngjyrat e guximshme, stampat e spërkatura dhe jakat tepër të mëdha, transmeton KultPlus.

Kondensimi i veshjeve më të mira verore të Princeshës Diana në dhjetë me të mirat është shumë e vështirë. Por këtu janë disa nga veshjet më të preferuara të Vogue, që e karakterizojnë Princeshën Diana./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme