займ на карту онлайн потребительский кредит

Në Ditën e Baballarëve, Rita Ora falënderon babain e saj (FOTO)

21 Qershor, 2020 - 10:25 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, përmes rrjetit të saj social Instagram ka uruar babain në Ditën e Baballarëve që festohet sot, shkruan KultPlus.

Rita Ora, e njohur anembanë botës me këngët e saj, artistja që gjithmonë e ka bërë krenarë popullin shqiptar, ka bërë një dedikim special për babain e saj, Besnik Sahatçiun, duke e shoqëruar me një fotografi, ku Rita e vogël qëndron në krahët e të atit.

“Gëzuar ditën e babait, për babain tim të mrekullueshëm. Jam shumë e lumtur që je babai im dhe të falënderoj për gjithçka që ke bërë dhe bën për mua”, ka shkruar ajo përbri fotos. /KultPlus.com

Të ngjajshme