займ на карту онлайн потребительский кредит

26 foto të rralla të njerëzve të famshëm (FOTO)

26 Tetor, 2017 - 12:01 pm

Jemi mësuar t’i shohim të famshmit në ambiente të zbukuruara. Madje, nganjëherë duket sikur njerëzit të cilët i shohim në TV nuk janë njerëz por diçka misterioze. Megjithatë, edhe njerëzit më të rëndësishëm kanë situata të ngjashme me të tjerët.

Më poshtë po ju sjellim disa fotografi që shfaqin anën tjetër të të famshmëve.

Mbretëresha Elizabetë II si 10 vjeçare me qenin e saj, 1936


15-vjeçarja Brooke Shields, 1980


Robert Doëney Jr. dhe Sarah Jessica Parker, 1983


Prindërit e Angelina Jolie, 1972


Leonardo DiCaprio, 1996


Familja e Kardashian-Jenner, 1995


Shaquille O’Neal dhe Bill Gates, 1999


Hillary Clinton në Kolegjin wellesley, 1969


Princesha Diana dhe Roëan Atkinson në një shfaqje mbretërore, 1984


Fotografia e parë e Linkin Park me Chester Bennington më 1997


Beyonce dhe Solange Knoëles me prindërit e tyre, 1990


15 vjeçari Justin Bieber duke kënduar për kalimtarët në Stratford, Kanada, 2007


19 vjeçari Barack Obama, 1980


17 vjeçarja Angelina Jolie, 1992


30 vjeçarja Meryl Streep, 1979


Peter MayheW dhe Carrie Fisher, 1977


I riu Kurt Russell takon Elvis Presleyn, 1963


Një fotografi shkolle e 14 vjeçarit Kurt Cobain, 1981


Maggie Smith në moshën 27 vjeçare, 1962


18 vjeçari MattheW Perry dhe 24 vjeçari Johnny Depp, 1987


21 vjeçarja Vanessa Paradis dhe 29 vjeçari Lenny Kravitz, 1993


15 vjeçarja Eva Mendes duke marrë një autograf nga 17 vjeçarja Alyssa Milano, 1989


Yjet e Mickey Mouse Club, Justin Timberlake dhe Ryan Gosling, 1994


Michael Jackson dhe Donald Trump rrugës për të vizituar pacientin fëmijë të AIDS-it Ryan White më 1990. Burri prapa me mjekër është Mani Khalsa, kuzhinieri personal i Michael. / KultPlus.com

Të ngjajshme