займ на карту онлайн потребительский кредит

Aktorja Kristen Steward thyen rregullin e Kanës, ecë zbathur në tepihun e kuq të festivalit

15 Maj, 2018 - 3:58 pm

Aktorja Kristen Steward, protestuesja e takave të larta, e cila njëkohësisht është pjesë e jurisë së festivalit ka protestuar mbrëmë për një nga rregullat e festivalit, ndalim e këpucëve pa taka, përcjellë KultPlus.

Aktorja e cila ka qenë mbrëmë në premierën e Blackkklansman, është shfaqur me taka të zeza të Christan Louboutin. Mirëpo pasi që fotografitë kryesore janë bërë ajo ka zbathur takat në prani të fotografëve duke ecur zbathur në tepihun e kuq. Për të dëshmuar kështu që asaj nuk i intereson kjo rregull e festivalit as këtë vit.

Kujtojmë se aktorja kishte zbathur takat e saj edhe në vitin 2015, në po të njëjtin festival (duke mbathur Convers). Ajo po ashtu në intervistën e saj për The Hollywood Reporter u shpreh kundër kësaj rregulle.

“Nëse nuk po kërkoni nga burrat që të veshin taka dhe fustane përse duhet ta kërkoni një gjë të tillë nga gratë”, ishte shprehur ajo vitin e kaluar, raporton vanityfair.com./ KultPlus.com

Të ngjajshme