Alexis Stone, artisti që arrin të transformohet në çdo personazh të famshëm

23 Gusht, 2018 - 10:00 pm

Alexis Stone është bërë së fundmi një prej meshkujve më të ndjekur në rrjetin social Instagram.

Ai ka një aftësi të rrallë, pasi arrin që fytyrën e tij ta transformojë në fytyrën e çdo të personazhi të famshëm.

Alexis ka aftësinë të transformohet në çdo personazh VIP, qoftë femër apo mashkull.

Këtë gjë ai e arrin në sajë të makijazhit të përsosur që arrin ta realizojë në fytyrën e tij.

Artisti Stone i ndan fotografitë me fansat në llogarinë e tij personale në Instagram, me ç’rast ka arritur të bëhet shumë i përfolur dhe i ndjekur.

Ndërkohë, ndjekësit e tij vënë në pikëpyetje faktin se si ia arrin që aq me përpikmëri të shndërrojë fytyrën e tij në atë të një të famshmi.

Në vazhdim ju sjellim disa prej fotografive të tij, dhe personazhet që ai ka tentuar t’i imitojë komplet në dukje. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme