займ на карту онлайн потребительский кредит

American Music Awards do të frymojë shqip

9 Tetor, 2018 - 10:15 pm

Përpara ceremonisë vjetore të American Music Awards , kush nga yjet botërore do të prezantojnë eventin e madh muzikor.

Një mori personazhesh të famshëm do të moderojnë AMA-s dhe përfshijnë disa prej emrave më të mëdhenj në muzikë, televizion dhe film.

Më parë u lajmërua se një nga prezantueset do të jetë Rita Ora, ndërsa vjen edhe lajmi se midis tyre është dhe Bebe Rexha.

Një sukses i jashtëzakonshëm ky për këngëtaren me origjinë shqiptare.

Ndërsa, këngëtarja tjetër shqiptare, Dua Lipa pritet të performojë në AMA-s dhe paralajmëroi se do të vijë plot surpriza.

Midis yjeve që do prezantojnë janë: The Chainsmokers, Normani, Rita Ora, Sara Gilbert, Macaulay Culkin, Billy Eichner, Amber Heard, Heidi Klum, Tyra Banks, Busy Philipps, John Stamos dhe Constancewu.

Kurse, personazhet që do performojnë janë: Taylor Swift, Camila Cabello, Cardi B, Mariah Carey, Halsey, Jennifer Lopez, Ella Mai, Shaën Mendes me Zedd, Carrie Underëood, Khalid, Ciara, Post Malone dhe shumë të tjerë./KultPlus.com

Të ngjajshme