займ на карту онлайн потребительский кредит

Askush nuk e kontaktonte këngëtaren Adele kur s’ishte e famshme

6 Gusht, 2019 - 11:55 pm

Sot ajo është një prej divave të muzikës botërore, mirëpo vite më parë jeta e Adele ishte krejt ndryshe.

Në vitin 2011, ajo ishte regjistruar për të gjetur dikë në internet përmes një faqe për takime ‘online’.

Këngëtarja e hitit “Rolling in the Deep” e kishte bërë këtë gjë pas një ndarje të dhimbshme me të dashurin.

Aso kohe, askush nuk e kishte kontaktuar këngëtaren e famshme për ndonjë takim, dhe kështu motivi i saj kishte rënë në pikën zero.

Por gjithçka kishte ndryshuar në momentin kur ajo zbuloi veten e saj në muzikë. Adele u bë njëra ndër këngëtaret më të mëdha botërore, duke arritur të fitojë disa çmime ‘Grammy’.

Ajo ishte e martuar për vite me radhë me Simon Konecki, me të cilin u nda këtë vit. /KultPlus.com

Të ngjajshme