займ на карту онлайн потребительский кредит

Ava Max duket mrekullueshëm nën kombinimin kuq e zi (FOTO)

1 Shkurt, 2021 - 8:01 pm

Këngëtarja e famshme shqiptare, Ava Max është e njohur për stilin e saj të veçantë të dukjes, shkruan KultPlus.

Flokët, veshja dhe kombinimet tjera pamore e bëjnë artisten nga Shqipëria të përflitet për këto.

Së fundmi, Max ka postuar disa fotografi me një pamje, që për publikun shqiptar aludon në ngjyrat e flamurit kombëtar.

E veshur me fund dhe xhaketë të zezë dhe një pjesë të zezë, Max duket mrekullueshëm.

Së fundmi këngëtarja shqiptare pranoi çmimin nga Spotify për rekordin 1 miliardësh të këngës së saj. / KultPlus.com

Të ngjajshme