BBC tallet me Ramën: Duket se dikush ka harruar këpucët

Korrik 11, 2018 - 8:52 am

Sërish atletet e Edi Ramës në samitet ndërkombëtare bëhen lajm.

Edhe në Londër, në takimin e krerëve të Ballkanit Perëndimor me liderë të Bashkimit Europian kryeministri shqiptar është shfaqur me atletet e tij të bardha.


Kjo ka tërhequr vëmendjen e rrjetit prestigjioz britanik BBC që në një video të shkurtër të publikuar në faqen zyrtare në Twitter shkruan: “Fotoja familjare” është një traditë në takimet e liderëve botërorë, por këpucët e zakonshme në rresht të parë nuk janë dhe aq tradicionale. Këto i përkasin kryeministrit shqiptar Edi Rama që siç duket po e shijon mjaft këtë moment” – thuhet në komentin e BBC./KultPlus.com

Të ngjajshme