Bebe Rexha bëhet pjesë e edicionit “America the Beautiful”

6 Prill, 2021 - 8:28 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha do të këndoj në “America The Beautiful”, për të shënuar fillimin e WrestleMania, shkruan KultPlus.

Krijuesja e hitit “I Got You” do të këndoj drejtpërdrejt nga stadiumi Raymond James në Florida.

Në një intervistë ajo tha se ishte e ngazëllyer se do të marrë pjesë në një ngjarje kaq të madhe.

Ajo këtë lajm e ka e ndarë edhe në llogarinë e saj në Instagram.

31-vjeçarja po shkon hapave të John Legend, Nicole Scherzinger dhe Fifth Harmony./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme