Bebe Rexha bën krenarë shqiptarët para miliona ndjekësve

23 Nëntor, 2019 - 10:00 am

Bebe Rexha ka postuar një video për miliona ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaq flamurët shqiptarë të vendosur në një rrugë në Amerikë, teksa krenohet për prejardhjen.

Ajo është gjithmonë shumë krenare për prejardhjen e saj dhe së fundi Bebe Rexha filmoi nga vetura disa flamuj kombëtar shqiptar derisa valëviteshin në disa shtylla në një nga rrugët e Amerikës. /KultPlus.com

Të ngjajshme