Bebe Rexha i bën dedikim nënës: Ne u rritëm bashkë

10 Maj, 2021 - 10:33 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar një video në rrjete sociale dedikuar nënës së saj, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha njihet si njëra ndër këngëtaret shqiptare me famë të gjerë botërore.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku nuk ngurron të shpreh dashurinë e saj për fansat apo familjen. Së fundmi Bebe ka publikuar një video mjaft emocionale kushtuar nënës së saj.

“Nëna ime më lindi kur ajo ishte 18 vjeçare. U rritëm bashkë, bëmë gabime bashkë. Jemi shoqet më të mira”.

Bebe  Rexha mbishkroi videon e publikuar ku tregoi se nëna e saj e lumturoi atë kur i shkoi për vizitë, “Ajo erdhi të më vizitojë në ditën e nënës dhe jam shumë e lumtur”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme