займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha paralajmëron versionin akustik të “I’m A Mess”

1 Tetor, 2018 - 5:40 pm

Bebe Rexha i ka paralajmëruar adhuruesit e saj, që së shpejti do ta publikoj versionin akustik të hitit “I’m A Mess”.

Kënga, e shkruar nga Bebe dhe e cila prek temën e ndjeshme të depresionit, ka shënuar sukses të jashtëzakonshëm në YouTube, duke i marrë më shumë se 130 milion klikime, transmeton express KTV.

Bebe ka publikuar një video ne Instagram ku zbulon pak nga kënga dhe bënë paralajmërimin e saj. /KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/BoUJAfInSnu/?hl=en&taken-by=beberexha

Të ngjajshme