Bebe Rexha publikon këngët e reja nga albumi i fundit (VIDEO)

4 Korrik, 2018 - 3:11 pm

Bebe Rexha vazhdon të publikojë projekte të reja muzikore nga albumi i ri “Expectations”.

Ajo ka sjellë këngën “Sad” që i dedikohet mendimeve që ka njeriu sa herë që qëndron në vetmi. Së bashku me të ka publikuar edhe “Pillow”, “Grace” dhe “Shining Star”.

E përkthyer në shqip “Sad” do të thotë ‘e mërzitur’. Tekstet janë shkruar nga vetë artistja mund të kenë lidhje me gjendjen e saj emocionale, por ende nuk është konfirmuar diçka e tillë.

Këngët janë vetëm në versionin audio dhe tekst, ndërsa nuk dihet nëse do vijnë me klip muzikor. Ka vetëm pak ditë që Bebe ka publikuar projektin “I’m a mess” në po të njëjtin version.

Duket se Bebe nuk do të ndalet dhe ky do të jetë viti i saj për sukseset në tregun e muzikës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme