займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha shkëlqen te “The Tonight Show”

Dhjetor 21, 2018 - 8:09 pm

Bebe Rexha e dha një performancë të shkëlqyer dhe plot emocion në emisionin e njohur Amerikan, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Këngëtarja e interpretoi këngën “Knees”./ KultPlus.com

Të ngjajshme