займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha takohet me djemtë e Backstreet Boys, emocionet nuk e lejojnë ta këndojë hitin e grupit

Mars 15, 2019 - 10:30 am

Bebe Rexha po vazhdon të shijoj sukseset e këngës së fundit, “Last Hurrah”.

Këngëtarja e famshme shqiptare gjatë koncerteve dhe angazhimeve në projekte muzikore, po ka mundësi që të takohet me yje botërore të muzikës.

Ajo së fundi ka bërë të ditur se është takuar me grupin e famshëm amerikan, “Backstreet Boys”.

Madje, Bebe së bashku me djemtë e grupit kanë kënduar këngën ikonike të viteve të 90-ta, “I want it that Way”.

Gjersa vokalistët këndojnë pjesët e tyre, bukuroshja stepet dhe nuk e flet asnjë fjalë, e cila gjë krijon një moment tejet qesharak dhe simpatike.

Ndryshe, Rexha është duke punuar në këngë të reja që do t’i sjell gjatë këtij viti kalendarik. /Telegrafi/ KultPlus.com

Të ngjajshme