займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha tallet me presidentin Trump përmes disa videove

Janar 9, 2019 - 10:21 am

Ajo siç duket nuk e pëlqen presidentin republikan që ka 2 vjet që është në krye të presidencës së Shteteve të Bashkuara.

Këngëtarja e famshme amerikane, por me prejardhje shqiptare, është tallur me presidentin Donald Trump, duke e xhiruar atë gjatë një fjalimi në televizion.

Derisa Trump po fliste në ekran, Rexha e ka xhiruar presidentin e saj, duke i vënë më pas filtrat e snapchat, nga ato më të famshmet.

Fillimisht Rexha ka lozur duke i vënë në fytyrë presidentit veshët dhe hundën e qenit, më pas një palë syze të animuara e plot filtra të tjerë. / KultPlus.com

Të ngjajshme