Bebe Rexha të premten lanson videoklipin e ri (FOTO)

31 Korrik, 2017 - 6:00 pm

Pas mirëpritjes nga fansa të shumtë rus në Moskë dhe performancës së shkëlqyer në ‘Evropa Plus’, këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha po vazhdon punën në projektet e reja muzikore, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha përmes një postimi në profilin e saj në rrjetin social Instagram, paralajmëroi edhe këngën e radhës, në të cilin ka bashkëpunuar me reperët e famshëm amerikanë, Gucci Mane dhe 2 Chainz.

Kënga e re, videoklipin e së cilës Bebe, do ta lansojë këtë të, titullohet ‘That’s It’.

‘Këtë të premte, That’s It’, ka shkruar Bebe poshtë fotografisë, ku ka etiketuar edhe bashkëpunëtorët e saj, Gucci Mane dhe 2 Chainz.

Kënga ‘That’s It’ është publikuar para një muaji në YouTube, vetëm në versionin audio, ndërsa këtë të premte vjen edhe me videoklip./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme