Bebe Rexha vallëzon me këngë shqipe (VIDEO)

17 Nëntor, 2018 - 10:36 am

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është një ndër emrat më të njohur sot në industrinë e muzikës. Duke qenë se ka shumë fansa në rrjete sociale, Bebe njihet si artiste që është e hapur mjaft për publikun.

Këtu mund ta shihni videon.
Ajo publikon foto dhe video dhe foto nga koncertet dhe eventet e shumta, në të cilat merr pjesë. Së fundmi, ajo në instagram ka hedhur disa storie, në të cilat shihet që teksa është duke u rregulluar argëtohet me këngë shqipe, shkruan rtv21.tv.

Në mesin e këngëve, të cilat shihet duke i dëgjuar këngëtarja shqiptare janë: “Bomba” e Sinan Hoxhës, “Vullkan” nga Sinani dhe Seldi, “Valle Kosovare” nga Shpat Kasapi dhe jo vetëm.

Së fundmi në ceremoninë e CMA, Bebe ka qenë e nominuar në kategorinë për këngën e vitit me “Meant To Be”. Ajo gjithashtu performoi në skenë për të nderuar muzikën më të mirë “Country”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme