займ на карту онлайн потребительский кредит

Bebe Rexha vishet nga dizajnerja kosovare (FOTO)

12 Tetor, 2018 - 7:01 pm

Këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha, kanë shkëlqyer krah njëra-tjetrës në tepihun e kuq.

E gjithë vëmendja e mediave të botës ishte për biondet të cilat morën pjesë në një mbrëmje “City Of Hope” që u mbajt në Santa Monica të Los Angelesit.

Veçmas në sy ra fustani i Bebe Rexhës, e cila për të parën herë vishet nga dizajnerja Lena Berisha e cila vjen nga Prizreni.

Vet ajo ka shkruar e lumtur në profilin e saj në Facebook për këtë lajm duke e ndarë me miqtë e saj.


Por nuk ka munguar edhe reagimi i Bebes e cila ka ndarë një fotografi ku ka etiketuar stilisten kosovare.
https://www.instagram.com/p/Bo1wELRFy31/?taken-by=beberexha
Lena Berisha deri tani ka veshur me artin e saj shumë personazhe të njohura të skenës vendore dhe disa modele nga Libani, por kjo duket se është njëra prej arritjeve më të mëdha të saj në botën e showbizit. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/Bo1GTuxh9XV/?taken-by=lena_berisha

Të ngjajshme