Bleonah sjell këngën e re “Do Better”

23 Maj, 2022 - 1:41 pm

Këngëtarja shqiptare Bleonah e cila karrierën e saj muzikore po e zhvillon kryesisht në Suedi, ka sjell këngën e re në gjuhën angleze, shkruan KultPlus.

Kënga titullohet “Do Better” dhe vjen vetëm në versionin audio.

Kënga është realizuar nga Rika Music Group, ndërsa teksti nga Bleonah dhe Cecilia Hammarberg & asks Mutén.

Këngët e Bleonhas gjithmonë marrin vëmendje në Suedi dhe janë transmetuar në radiot shtetërore të Suedisë e njëjtë po ndodhë edhe me këngën e re.

Vajza nga Mitrovica po punon fuqishëm që të ndërtojë një karrierë në Suedi e më gjerë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme