Capital T sjellë këngën e re

10 Tetor, 2017 - 9:39 pm

Capital T, ka publikuar sot këngën e re ‘Gucci’, shkruan KultPlus.

Kjo këngë vjen pak ditë pas publikimit të bashkëpunimit me Lyrical Sonin dhe Vig Poppan. ‘Gucci’ është lansuar në rrjetet sociale dhe në platformën muzikore Soundcloud./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme