Cooper dhe Gaga do të performojnë në Oscar me këngën “Shallow”

2 Shkurt, 2019 - 10:50 pm

Aktori i njohur Bradley Cooper dhe këngëtarja e famshme Lady Gaga do të performojnë në ceremoninë e sivjetme të Oscarit. Këtë e ka konfirmuar Akademia (The Academy) përmes rrjeteve sociale.

Gjithashtu, Akademia ka konfirmuar se Jennifer Hudson do të performojë në ceremoni, si dhe Gillian Welch dhe David Rawlings, por ende nuk dihet nëse Kendrick Lamar dhe SZA do të performojnë këngën e tyre “All the Stars” nga filmi “Black Panther”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme