Dafina Zeqiri vjen në sesion bardh e zi për revistën NR (FOTO)

6 Dhjetor, 2017 - 10:04 am

Dafina Zeqiri pa dyshim se mbetet një nga yjet më të mëdha shqiptare. Ajo prej kohësh kërkon famën në mbarë botën me muzikën e saj.

“Told Ya” së fundmi u pëlqye në publiku i gjerë i huaj dhe menjëherë edhe mediat e kanë kërkuar Dafinën.

Ajo ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën NR, me ç’rast ka realizuar një sesion fotografik.

Duffye vjen shumë artistike në sesionin bardh e zi të realizuar dhe imazhet e të cilit i publikoi në Instagram. Dafina vazhdon të jetë ‘single’ dhe pa të dashur.

Ajo pritet të kthehet së shpejti për një turne koncertesh në vendin tonë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme