Deta Kokomani në “Miss Universe” me shqiponjë dhe këngën e Elvana Gjatës

12 Janar, 2023 - 7:45 pm

Përfaqësuesja e Shqipërisë, 22-vjeçarja Deta Kokomani ka shkëlqyer në fazën e veshjeve me “motive kombëtare” në Miss Universe, kompeticion bukurie i cili po mbahet në New Orleans.

Në këtë kompeticion bukurie ajo mbante veshur një fustan kuqezi me simbolin e shqiponjës, ndërkohë që u prezantua në skenë me këngën e Elvana Gjatës.

Kjo fazë e edicionit të 71-të të Miss Universe, e mbajtur në New Orleans, ishte mahnitëse me gati 90 shtete pjesëmarrëse, përfaqësueset e të cilave shkëlqyen me veshje me motive tradicionale.

https://www.instagram.com/reel/CnUzBHpJfwx/?igshid=NTdlMDg3MTY=

/gazetakohajone/ KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme