Djaloshi nga Kosova që mahniti publikun, konfirmon largimin nga “American Idol”

31 Mars, 2024 - 11:20 pm

Me emrin artistik Kim, (Freskim Rama) djali nga Kosova ka mahnitë me zërin e tij jurinë e sivjetshme të American Idol, i cili përpos me zërin, ata i mahniti edhe me rrëfimin e tij. Por, ai tashmë është tërhequr nga gara e “American Idol”.

Lajmin për largimin nga ky spektakël i madh i talenteve, e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, vetë artisti.

Ai thotë se nuk do të performojë më, por që për të ka qenë një eksperiencë e jashtëzakonshme dhe në këtë rrugëtim takoi njerëz të mahnitshëm.

Postimi i plotë i Kimit:

“Dua t’ju njoftoj se nuk do të performoj në javën e Hollywood. Jam shumë mirënjohës ndaj American Idol që më dha mundësinë të ndaj historinë time dhe të lidhem me njerëz nga e gjithë bota.

Kam takuar disa njerëz të jashtëzakonshëm gjatë procesit dhe ju jam shumë mirënjohës të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen që më keni dhënë.

Kjo ishte një ëndërr e realizuar dhe nuk do të ishte e mundur pa ju. Ju lutemi vazhdoni të më mbështetni pasi që ky është vetëm fillimi. Ka shumë më tepër nga Kimi për të ardhur.

Ju dua të gjithëve”.  / KultPlus.com

Të ngjajshme