Drake bën tatuazh ‘Beatles’, kuptimi i tij nxiti debat në rrjete sociale (FOTO)

17 Gusht, 2019 - 9:23 am

Këngëtari i njohur Drake bëri tatuazh grupin e njohur nga Liverpool Beatles në dorën e tij, kjo pasi reperi kanadez ka thyer rekordin e mbajtur nga grupi legjendar.

Për këngëtarin Drake kjo është vetëm një nga tatuazhet e shumtë që ka ai.

Në vitin 1964 ‘The Beatles’ kishin thyer rekord në ‘Billboard’ ku 11 këngët e tyre renditeshin të parat në ‘Top 10’ ndërsa tani reperi ka tejkaluar këtë shifër ku me 12 këngë renditet i pari në ‘Top 10’.

Pas këtij suksesi Drake bëri tatuazh foton e njohur të Beatles-ave duke ecur në rrugë dhe ka paraqitur edhe veten duke i udhëhequr grupin legjendar, kjo fotografi nxiti debate në rrjete sociale. / Insajderi / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme