займ на карту онлайн потребительский кредит

Drake publikon videoklipin “Nonstop” (VIDEO)

27 Korrik, 2018 - 8:56 pm

Drake ka publikuar videoklipin më të ri të tij të titulluar “Nonstop”.

Është ky një prej 25 projekteve që theu rekorde nga albumi “Scorpion” dhe që debutoi suksesshëm në Apple Music.
Klipi bardh e zi me regji të Theo Skudras ishte xhiruar në Londër gjatë vizitës së fundit të reperit në Evropë.

“Nonstop” aktualisht është në vendin e 20-të në Billboard Hot 100 pasi arriti në vendin e dytë.

Ndërkaq, Scorpion mbetet albumi numër 1 për të tretën javë në Billboard 200.

Drake po ashtu ishte parë në New Orleans më herët gjatë javës duke xhiruar klipin e “In My Feelings” me Shiggy dhe Big Freedia./KultPlus.com

Të ngjajshme