“Dream Girl”, bashkëpunim i Butrint Imerit e Nimos

2 Gusht, 2019 - 11:59 am

Edhe një këngë e re i është bashkuar skenës sonë muzikore duke shtuar shumë sosh që kanë ardhur gjatë sezonës së verës.

Butrint Imeri dhe Nimo kanë sjell bashkëpunimin e ri muzikor duke e sjell para fansave dhe publikut.

“Deram Girl” titullohet kënga e tyre më e re që e kanë shoqëruar me një video tejet të veçantë.

Tekstin e këngës e këngës e kanë shkruar Butrinti, Nimo dhe producenti muzikor, BigBang.

“Supercut” është kompania prodhuese e videos gjersa regjisor i saj Besian Durmishi.

Ndryshe, dyshja është duke mbajtur ndaras disa koncerte anembanë trojeve shqiptare dhe në diasporë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme