Dua i komenton të dashurit shqip (FOTO)

13 Gusht, 2018 - 10:11 pm

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa ka qenë personazhi më i përfolur këto ditë në Kosovë.

Ajo mbajti koncert në Prishtinë, të premten që kemi lënë pas, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”.

Bashkë me të, në këtë udhëtim ka qenë i dashuri i saj, Isaac Carew, familja dhe anëtarët e ekipit.
https://www.instagram.com/p/BmYruJRnqNz/?taken-by=isaaccarew
Isaac ka ndarë disa momente nga koncerti në Prishtinë, ku u fotografua bashkë me Duan, e cila ishte mbuluar me flamurin kuq e zi.

Këngëtarja i komentoi atij në gjuhën shqipe, duke i shkruar “ZEMEEEER”./KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/BmYruJRnqNz/?taken-by=isaaccarew

Të ngjajshme