Dua Lipa arrin në Kosovë, këto janë fjalët e para të saj

1 Gusht, 2019 - 10:12 pm

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa sapo ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë.

Ajo pritet të përformojë në festivalin Sunny Hill që do të mbahet me datën 1, 2 dhe 3 gusht.

Me të mbërrirë në aeroport, Lipa ka thënë “Mirë se ju gjejë, po ndihem shumë mirë dhe e lumtur.”

Edhe pse pritet që të përforjmë, Dua Lipa ka thënë se nuk e di nëse do të përformoj.

Në pyetjen se a do të përformojë, Lipa ka thënë “Nuk e di a do të këndojë”.

Të fundit

Të ngjajshme