Dua Lipa i bashkohet bendit ‘Coldplay’ në turneun e tyre në Brazil e Argjentinë

27 Korrik, 2017 - 5:20 pm

Dua Lipa, krijuesja e hitit ‘New Rules’ po vazhdon suksesshëm rrugëtimin e saj në muzikë, shkruan KultPlus.

Lipa ka njoftuar se do t’i bashkohet bendit të famshëm britanik, Coldplay, në turneun në Amerikën Latine.

Turneu i ‘Coldplay’ do të mbahet në muajin nëntor, dhe Dua do të jetë pjesë e këtij turneu gjë për të cilën ajo është shprehur shumë e lumtur.

“Jam shumë e lumtur të njoftoj se do t’i bashkohem Coldplayit në një turne në Brazil dhe Argjentinë këtë nëntor!! Shihemi atje”, ka shkruar Lipa. / KultPlus.com

Të ngjajshme