Dua Lipa bën një paralajmërim, ndanë një foto të Anwar Hadid me flamurin e Shqipërisë (FOTO)

24 Qershor, 2021 - 1:03 pm

Dua Lipa është këngëtarja më e njohur shqiptare në gjithë botën.

Sukseset e saja si duket nuk kanë të ndalur, çdo këngë e saj kthehet në hitin e vitit dhe nuk mbet pa ndonjë çmim, përderisa thyen edhe rekorde botërore.

Ndërkaq ajo ditën e sotme ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram më saktësisht në Instastory ku duket i dashuri i saj Anwar Hadid dhe qeni i tyre teksa janë duke fjetur.

Ajo që ka rënë në sy është një emoji që ia ka vendosur vet Dua dhe në të ka lënë flamurin e Shqipërisë, duke na lënë të nënkuptojmë që Anwar e ëndërron Shqipërinë apo ndoshta një lloj paralajmërimi që shumë shpejt ata do të vijnë për vizitë në Shqipëri. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme