Dua Lipa dhe Bebe Rexha paraqiten bashkë në Kanë (FOTO)

10 Nëntor, 2018 - 11:00 pm

Dua Lipa dhe Bebe Rexha kanë udhëtuar në Francë, për të qenë të pranishme në ceremoninë prestigjioze të “NRJ Awards”.

Këngëtaret do të realizojnë edhe performanca në skenën e kësaj ceremonie, ndërsa para pak minutash kanë parakaluar në tapetin e kuq.

Dua kishte zgjedhur një fustan të gjatë, në të cilin kishte zbuluar shpinën, ndërsa dukej tejet tërheqëse, ndërsa Bebe shkëlqente në veshjen e saj me shkëlqim dhe ngjyrë të gjelbër.

Kjo e fundit hodhi edhe një fotografi në instagram ku shfaqen krahë njëra tjetrës. /KultPlus.com
file:///C:/Users/nokjeta/Desktop/Bebe%20Rexha%20(@beberexha)%20%E2%80%A2%20Instagram%20photos%20and%20videos.html


https://www.instagram.com/p/BqA_DuGl-E6/
https://www.instagram.com/p/BqA-wntlB-v/

Të fundit

Të ngjajshme