Dua Lipa dhe Dukagjin Lipa me fotografi të veçanta (FOTO)

22 Qershor, 2018 - 12:41 pm

Dukagjin Lipa, babai i yllit të famëshëm botëror, Dua Lipës ka publikuar disa fotografi të pazbuluara me këngëtaren, Dua Lipa, shkruan KultPlus.

Të veshur me të zeza dhe me format bardh dhe zi ngjyrash, ata shfaqen të hareshëm pranë njëri-tjetrit. Dukagjin Lipa ka publikuar sot këto tri fotografi ndërsa ka falënderuar fotografin e njohur Clinch.

“Kur legjenda Danny Clinch të kërkon të qëndrosh para kamerave. Faleminderit për këto shkrepje të mrekullueshme”, ka shkruar Dukagjin Lipa në profilin e tij në Instagram. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme