займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa do të merr pjesë në programin festiv të emisionit të famshëm amerikan

19 Dhjetor, 2020 - 9:58 am

Dua Lipa është duke vazhduar pjesëmarrjen nëpër programe televizive dhe intervista, shkruan KultPlus.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka bërë të ditur edhe për një të radhës.

Lipa do të merr pjesë në episodin final në emisionin e famshëm amerikan “Sunday Night Live”.

Ajo do të kujdeset për pjesën muzikore, teksa nëpërmjet zërit të magjishëm të saj do të krijohet një atmosferë gazmore.

Emisioni do të transmetohet të dielen. / KultPlus.com

Të ngjajshme